Rus Ukr

Новини компанії «БРАВО»

Якщо спостерігати за статистикою, близько 80% людей навіть не замислювались про те, якими мають бути насправді якісні меблі. Перед тим як почати читати цей текст, ви напевно вже міркували про те, щоб просто придбати серійні або модульні меблі в одному з численних магазинів. Меблі, які практично нічим не відрізняються одне від одного: однотипні шафи-купе або кухні, однакові моделі стінок для вітальні або офісні набори, схожі між собою, наче брати-близнюки. Ми щиро раді, що ви збираєтеся змінити своє рішення!

Ми - це дизайн-студія «BRAVO», яка займається розробкою, проектуванням і виробництвом меблів для дому або офісу на замовлення. Ми вважаємо, що органічний інтер'єр починається тоді, коли господарі намагаються зробити його ексклюзивним, таким, який має власне «обличчя» та лінію стилю.

Процес створення меблів

Фахівці, що працюють в Design Studio Bravo, досконально вивчили моменти створення дизайна інтер'єру і підбору меблів для дому. Вони знають, як правильно скласти дизайн-проект: у цьому їм допомагає комп'ютерне проектування, що дозволяє обрати і подивитися на майбутній інтер'єр з декількох сторін, оцінити стильове рішення і зробити його максимально функціональним і гармонійним.

Крім цього наші співробітники щодня створюють шедеври меблевого мистецтва власними руками. Виробництво меблів на замовлення складається з багатьох етапів:

• Ми займаємося обробкою та підготовкою плит МДФ, ДСП і ДВП на професійному обладнанні виробництва Австрії, Франції та Польщі.
• Обробкою і створенням виробів зі штучного каменю (акрилового або кварцового) з використанням сировини найвищої якості: Staron, Corian, Rehau.
• Підбором фурнітури та збіркою меблів, яка ведеться з урахуванням всіх технологічних норм.
• Нанесенням полімерного покриття.
• Збіркою виробів з металу і обробкою окремих конструкцій.
• Обробкою виробів і нанесенням на них натурального шпону.

Ексклюзивний дизайн і неперевершена якість

Так як до наших завдань не входить піднесення власних переваг та хвастощі, ми намагаємося максимально плідно працювати, щоб довести нашим клієнтам свій професіоналізм не словом, а ділом. Ми не звикли розказувати про себе на кожному розі, зате якість і зовнішній вигляд наших меблів говорять самі за себе. Отож, елітні, ексклюзивні, неповторні:

• меблі для кухні,
• шафи-купе за індивідуальними проектами,
• комерційні та офісні меблі,
• гарнітури для вітальні, дитячої, ванної кімнати або спальні, все це ми можемо вам запропонувати.

Крім цього ще якісний сервіс, ввічливе ставлення до кожного клієнта і привітне спілкування, а, головне - першокласні меблі, зроблені на замовлення. Меблі, що будуть відображати індивідуальність вашого інтер'єру, а також вас самих.


© 2010-2017 Браво
Всі права застережено

создание сайта- FGS_Studio